CONTENT MARKETING

ZAMIEŃ TREŚĆ STRONY NA SKUTECZNĄ OFERTĘ

To emocje odpowiadają za procesy decyzyjne i zakupowe.

Pozwól nam je wywołać u Twoich klientów

Przypomnij sobie, co lubisz czytać. Patrząc na dobrze napisany tekst potrafisz łatwo wyłowić z niego najważniejsze informacje o produkcie lub firmie.

Gdy internauta czyta naprawdę dobry tekst, czuje jak powoli budzi się w nim chęć reakcji. Słyszeliście o takich zjawiskach? A może sami poczuliście kiedyś podobnie?

To właśnie jest copywriting perswazyjny i właśnie on sprawia, że Twoi Klienci zaczynają więcej kupować.

Dobra oferta nie prezentuje wyłącznie zalet produktów i usług. Przedstawia ona jednak korzyści, które są naprawdę istotne dla klienta… i robi to w odpowiedni sposób.

Zanim zlecisz nam napisanie tekstu, pomagamy Ci ustalić, co jest istotne dla Twoich Klientów oraz w jaki sposób warto się z nimi komunikować, by czuli się ważni i bezpieczni w Twoim serwisie.

Dowiedz się jak osiągamy przewagę

Stosując nowoczesny copywriting internetowy połączony z content marketingiem

Copywriting perswazyjny i neuromarketing

Jest to wykorzystanie metod naukowych i wiedzy z zakresu funkcjonowania ludzkiego mózgu w zakresie skutecznej komunikacji. Masz więc pewność, że przygotowując lub poprawiając Twoje teksty, opieramy się na potwierdzonych naukowo technikach. Tworzymy indywidualne treści w oparciu o realnie działające modele.

Marketing narracyjny i e-PR

Od najmłodszych lat człowiek poznaje świat dzięki opowieściom. Marketing narracyjny to jedno z najsilniej oddziałujących narzędzi wpływu społecznego, które w naturalny sposób pomaga zwiększyć wartość produktu lub usługi. Internauci pragną dobrych historii, pozwól nam opowiedzieć im Twoją.

SEO copywriting i content marketing

Zanim użytkownik kupi Twój produkt, musi go najpierw odnaleźć. Stosując zasady SEO copywritingu przygotowujemy teksty na strony WWW, które są przyjazne zarówno dla użytkowników jak i robotów wyszukiwarek. Twój serwis jest więc zasilony zoptymalizowaną treścią, która podnosi jego widoczność w wynikach wyszukiwania Google. Dodatkowo możesz liczyć na pomoc w zakresie pozycjonowania.

Napisz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Conversacja.pl.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Conversacja.pl.