AUDYT STRONY SEO

Walcz o pozycje Twojej witryny w Sieci

Pewnie zastanawiasz się czym jest ruch pozyskiwany z wyszukiwarek internetowych

To swoista wartość, która konwertuje lepiej niż ruch zdobywany z innych źródeł. Niestety konkurencja w wyszukiwarce na popularne zapytania jest ogromna, a jak zapewne wiesz, tylko pierwsza dziesiątka – ba… pierwsza trójka – daje duży ruch.

Frustruje Cię, że firmy pozycjonerskie nieudolnie próbowały/próbują (niepotrzebne skreśl) zdobyć wysokie pozycje dla Twojej witryny? Może sam próbowałeś pozycjonować swoją stronę… Wiemy, ze czasem trzeba zainwestować dużo pracy, a efekty przychodzą bardzo późno.

Twoja strona musi być perfekcyjnie zoptymalizowana, aby osiągać TOPY w wyszukiwarce. Czynników rankujących w wyszukiwarce jest naprawdę wiele, więc może wydawać Ci się to trudne, dlatego zaufaj nam!

Przeprowadzimy audyt SEO Twojej witryny

Dzięki przeprowadzonemu audytowi SEO, dowiesz się na ile Twoja strona jest zoptymalizowana z wytycznymi wyszukiwarki Google. Odkryjesz, co i jak należy poprawić, aby strona stała się przyjaźniejsza dla Googla. Jak zapewne wiesz, robot wyszukiwarki Google wchodzi na Twoją stronę i ocenia ją swoimi oczami. Jeżeli ją zoptymalizujesz, będzie z pewnością przyjaźniej na nią patrzył, co wpłynie pozytywnie na rankingi.

Napisz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Conversacja.pl.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Conversacja.pl.