ANALITYKA INTERNETOWA

ZAMIEŃ ODWIEDZAJĄCYCH W KLIENTÓW

Poprawiaj sprzedaż nie inwestując w reklamę

Słuchaj internautów i podpatruj ich zachowania, a wtedy dowiesz się, jak warto się z nimi skutecznie komunikować. Będą Ci wdzięczni i docenią to, że zakupy na Twojej stronie to prawdziwa przyjemność.

Jeśli chcesz podnosić skuteczność swojego serwisu oraz optymalnie zarządzać budżetem reklamowym,dowiedz się jakie korzyści wynikają z wdrożenia analityki, a wykonanie prac powierz ekspertom.

Analityka Webowa pozwala na

Skuteczne aktywowanie użytkowników serwisu

Możemy więc ułatwić użytkownikom podejmowanie decyzji i akcji, takich jak: dokonanie zakupu, rejestracja w serwisie, wysłania zapytania, zapis na newsletter lub dołączenie do fanów na Facebooku.

Poprawę skuteczności kampanii marketingowych

Będziesz więc wiedział, która część wydatków na marketing internetowy faktycznie przekłada się na zyski Twojej firmy. Pomożemy Ci zmniejszyć budżet na marketing, wskażemy które formy promocji są najskuteczniejsze oraz sprawimy, że będą one jeszcze bardziej dochodowe.

Optymalizację konwersji

Wykorzystując możliwości analityki internetowej przemienimy użytkowników, którzy odwiedzają Twój serwis, w zadowolonych i lojalnych klientów. Poprawiając użyteczność strony ułatwimy im dokonywanie zamówień oraz usuniemy niedogodności, które mogliby napotkać na ścieżce zakupowej.

Napisz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Conversacja.pl.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Conversacja.pl.